Spodní prádlo pro ženy příjemných tvarů, které své tělo milují a rády oblékají do krásných věcí :-)

úterý 22. července 2014

Nová kolekce Podzim / Zima 2014

Na stole mi přistál katalog k nadcházející sezóně. A taky mikroochutnávka ze sezóny následující, tedy Jaro / Léto 2015. Tak jsem se rozhodla, že se s Vámi dneska podělím. Na webu produkty zatím nemáme, chvilku nám to zabere, tedy alespoň uvidíte, na co se můžete těšit. :-)

Nejprve se mrkneme na kolekci letošní :

Za zmínku dozajista stojí maximálně rafinovaná VICTORIA, tentokrát v barvě černé, s broskvovými výšivkami. Je k nakousnutí. Pokud si chcete dopřát mercedes mezi prádlem, tak neváhejte a zkuste právě tuto krasavici.


Nově je v nabídce CARLA v námořnicky modré barvě s fuchsiově růžovými výšivkami. Košíčky jsou ze švýcarské krajky, a to až do :

při obvodu do 120 koš G
při obvodu do 100 koš L

Maximálně praktická a krásná společnice pro běžné dny.


Sametová, borůvková modř zdobí oblíbenou podprsenku NATHALIE. Po Půvabné fuchsiové a temné černé je to neskutečná nádhera, která nepotřebuje moc komentářů. Do velikosti 110 I.V září se můžete těšit na TILDU v černém základu, posetou rozkošnými kytičkami. Je plně vystužená, perfektně drží i velká prsa. Rozkošným detailem jsou ramínka ze stejného materiálu, tedy také kytičková.A nyní slíbená kolekce na příští rok, hlavně plavky, o které se rozroste stávající nabídka :


Novou kolekci začneme přidávat během srpna 2014. Ceny mírné, kvalita vysoká, obsluha vzorná! :-)

Na shledanou při objednávkách se těší

Martina
dnes "nadšenělistující"

Žádné komentáře:

Okomentovat