Spodní prádlo pro ženy příjemných tvarů, které své tělo milují a rády oblékají do krásných věcí :-)

úterý 29. července 2014

Malá změna identity :-)

Vážení zákazníci a příznivci,

Došlo k malé změně našich stránek, FB profilu a bloku. Rozhodli jsme se prezentovat se nadále pod jednotnou značkou firmy, včetně typického logo. Hlavním důvodem je, že plánujeme nabídku spodního prádla rozšiřovat i o další značky.

Těšit se můžete na více podvazkových pásů / RAGO - rize praktické, vhodné pro celodenní nošení! Tedy nikoli pouze erotická pomůcka, jak mnozí momentálně pásy vnímají /.

Ráda bych zařadila i korzety pro macandy. Ve světe je korekce korzetovým prádlem velkým hitem. Velmi je ocení hlavně dámy s větší konfekční velikostí, jímž pomohou redukovat nejen drobné nedostatky, ale i ty viditelnější. Při troše šikovnosti se podaří vytvořit postavu ala přesýpací hodiny i dámě s velikostí 56.

Kromě toho na veliké dámy plánujeme i punčochové zboží. Punčocháče pro dámy s až do 150kg. A jsou opravdu fashion, žádná nuda.

Stále více se budeme snažit vysvětlit ženám s velikostmi nad 46, kde podle našeho domnění začínají plus size velikosti, že není třeba se schovávat a stydět za své tělo. Podstatné je, jak se v něm cítíte a jak jej dokážete provést .

Ilustrační obrázek jsme si zapůjčili z google obrázky, je na něm Ruby Roxx, inspirativní naprosto nekonfekční kráska.
Žádné komentáře:

Okomentovat