Spodní prádlo pro ženy příjemných tvarů, které své tělo milují a rády oblékají do krásných věcí :-)

středa 30. října 2013

jak jsem našla ULLU :-)

Spodní prádlo ulla Dessous má dlouholetou tradici. Rodinná firma v německém Leinachu vytváří již od roku 1948 z těch nejkvalitnějších materiálů výborně padnoucí prádlo pro ženy pyšnící se velikostmi E +. Číslování jde až k obvodu 130 a velikosti košíčků N, takže je to tedy přesně ten chybějící kousek mozaiky na českém, ale i slovenském trhu spodního prádla, protože, jak známo, ženy ve slovanských krajích jsou většinou obdařeny příjemnými a mnohem plnějšími tvary, než ve zbytku EvropyJ.
Důvodem, proč jsme se pustili do spolupráce právě s ullou (i když ruční výroba a vysoce kvalitní materiály činí toto prádlo poněkud dražším, než je jakýsi „pomyslný“ standard na českém trhu) jednoduše je, že věříme v její úspěch. Není to totiž tak dávno, co jsem zcela zoufalá sháněla kvalitní a dobře padnoucí podprsenku – nakonec jsem sehnala ve své velikosti 85H za cca 700 Kč. Pominu-li materiál, tak střih byl naprosto tragický a košíček malý. A i kdyby malý nebyl, tak směstnal moje prsa do takového tvaru, že bych si ji stejně nenechala. Posléze se mi podařilo sehnat za poměrně vyšší cenu velmi krásný kousek od firmy Panache, ale zase byl problém se střihem, opět mi tak úplně nesedla. A tím to s výběrem pomalu haslo. Byla jsem ochotná zaplatit za kvalitní kus spodního prádla, který mě nebude nikde tlačit a vydrží dlouho krásný i daleko vyšší částku, ale nebylo komu. Podobnému sortimentu se totiž vyhýbají nejenom internetové obchody, ale dokonce i kamenné butiky. Přes osvětu paní Heleny Konárovské a několika dalších bojovnic a přes to, že ženy postupně dochází k tomu, že velikost 65H rozhodně není nic tragického, ale běžný standard, mnoho obchodů to dosud nepochopilo.
A tak jsme se rozhodli napsat si vlastní příběh a pustit se do obchodování s tímto úchvatným prádlem, i když nás mnozí zrazují, že na českém trhu pro něj nebude odbyt. Pevně věřím, že bude. Sice je drahé, ale dobře padne, je krásné a svou majitelku zdobí. Nebo je skutečně tak nemyslitelné investovat čas od času třeba 2000 korun do prádla, které Vám padne a budete se v něm cítit skvěle? Já vím, většinový názor bude asi ten, že za to, co ušetřím na prádle (které nakonec stejně není vidět) si koupím třeba luxusní parfém. Super, takže zastáncům tohoto názoru přeji hodně pohody strávené na různých akcích v nepadnoucím prádle, zato ale se skvělým parfémem, a pro ty ostatní jsme tadyJ.

Martina, majitelka obchodu www.ulla.cz se těší na Vaše komentáře a příspěvky.

Žádné komentáře:

Okomentovat